Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz. / #Evdekal

  • Yeni

Uwell Koko Pod

Uwell Koko Pod

0 Yorum 
₺290,00
.
Stokta yok


 

Güvenli Ödeme Seçenekleri

 

Aynı Gün Kargo

 

% 100 Orjinal Barkodlu Ürün Garantisi

Uwell Caliburn Koko pod kiti, ünlü Caliburn pod kitinin cep dostu yükseltmesidir. 520mAh dahili bataryaya sahip Koko, gizli bir kurulumu tüm deneyimlerin kullanıcılarına yönelik verimli bir performansla birleştirir. Bir kordon zinciri dahil edildiğinde kullanıcılar eller serbest deneyimi yaşayabilir. Bu pod kiti orijinal 2ml 1.4 Ohm Caliburn kapsülleri ve daha yeni 1.2 Ohm kartuşlarla uyumludur.

 

Uwell Caliburn Koko Özellikleri

520mAh Dahili Pil

Hafif, Cep Dostu Tasarım

Alüminyum Alaşımlı ve PCTG Yapı

LED Pil Ömrü Göstergesi

Güvenlik Koruma Aralığı

Nefes Alma Aktivasyonu

2ml Likit Kapasitesi

1.2 Ohm Coil Direnci

Yüksek PG E-Sıvıları ve Salt likite Uygun

 

Koko Pod Kitinin gizli ve şık profili, dayanıklılık sağlayan Alüminyum Alaşım ve PCTG malzemelerinin kararlı bir yapısı ile birleştirilmiştir. Bir soluma aktivasyonu, Koko'nun kullanımı kolay olduğu anlamına gelir, sadece buharın üretilmesi için şarj edildikten sonra ağızlık üzerinde nefes alın. LED pil ömrü göstergesi, ne kadar şarj kaldığını gösterirken, bir dizi dahili güvenlik koruması, cihazınızı uzun bir kullanım ömrü için korur.

 

2ml Caliburn kapsülleri değiştirilmeden önce birkaç kez yeniden doldurulabilir. Yeniden doldurmak için, bölmenin ağızlığını çıkarın, hızlı ve sorunsuz bir işlem için iki doldurma bağlantı noktasını ortaya çıkarın.

 

Kullanıcı, tercihinize bağlı olarak orijinal 1.4 Ohm Caliburn kartuşu veya daha yeni 1.2 Ohm kapsülü seçeneğine sahiptir, hem azaltılmış bulut üretimi hem de zengin lezzet sunar. Optimum performans için,% 50 veya daha yüksek PG e-sıvıları kullanmanızı ve aynı zamanda yumuşak bir boğaz vuruşu için salt likit ile son derece uyumlu olmasını öneririz.

 

Kutu İçeriği

Uwell Caliburn Koko Vape Pod Kiti

2 x Uwell Caliburn 2ml 1.2 Ohm Kartuş

Kordon Zinciri

Mikro USB Şarj Kablosu

Kullanım kılavuzu

Belirli Referanslar

Bunları da beğenebilirsin

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Yorum yazın

Uwell Caliburn Pod

Yorum yazın